Vakantie en vrije dagen: schooljaar 2020 - 2021

 

Kalender oktober 2020 

Don 1 okt

 

Vrij 2 okt

Zwemmen lager voor 4+5+6                             

 

 

Ma 5 okt

Turnen 1+2+3/4+5+6                            Dag van de leerkracht

Di 6 okt

 

Woe 7 okt

 

Don 8 okt

 

Vrij 9 okt

Turnen 1+2+3/4+5+6          

 

 

Ma 12 okt

Turnen XL 1+2+3/4+5+6                    

Di 13 okt

 

Woe 14 okt

 

Don 15 okt

 

Vrij 16 okt

Zwemmen lager voor 1+2+3             

                              

 

Ma 19 okt

Turnen 1+2+3/4+5+6                                           

Di 20 okt

 

Woe 21 okt

 

Don 22 okt

Casino Koksijde : klas 1+2+3 : Techniek in het theater

Vrij 23 okt

Turnen 1+2+3/4+5+6                             Dag van de jeugdbeweging !

                                

 

 

Ma 26 okt

Turnen XL 1+2+3/4+5+6

Di 27 okt

 

Woe 28 okt

 

Do 29 okt

 

Vrij 30 okt

Zwemmen lager voor 4+5+6

 

Herfstvakantie

 

Kalender november 2020

Ma 9 nov

Turnen 1+2+3/4+5+6 XL

Sint en Piet komen naar Beauvoorde

Di 10 nov

 

Woe 11 nov

Wapenstilstand

Don 12 nov

 

Vrij 13 nov

Zwemmen lager voor 1+2+3

 

 

Ma 16 nov

Turnen 1+2+3/4+5+6

Di 17 nov

 

Woe 18 nov

Swimmathon voor klas 3+4+5+6 in de NM

Don 19 nov

 

Vrij 20 nov

Turnen 1+2+3/4+5+6                      

 

 

Ma 23 nov

Sportnamiddag Bulskamp voor 4+5+6

Di 24 nov

 

Woe 25 nov

 

Don 26 nov

 

Vrij 27 nov

Zwemmen lager voor 4+5+6

 

 

Ma 30 nov

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

Kalender december 2020

Di 1 dec

 

Woe 2 dec

Start proeven voor 1ste – 6de lj

Don 3 dec

 

Vrij 4 dec

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

 

Ma 7 dec

Sportnamiddag Bulskamp voor  1+2+3

Di 8 dec

 

Woe 9 dec

 

Don 10 dec

 

Vrij 11 dec

Zwemmen lager voor 1+2+3

 

 

Ma 14 dec

Turnen 1+2+3/4+5+6                                                 

Di 15 dec

Schaatsen voor 3+4+5+6

Woe 16 dec

Pedagogische studiedag: vrije dag voor de kinderen

Don 17 dec

Rapport 

Vrij 18 dec

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

Kerstvakantie

 

 

Kalender januari 2021

Ma 4 jan

Sportnamiddag Bulskamp voor 4+5+6                     

Di 5 jan

 

Woe 6 jan

Driekoningen

Don 7 jan

 

Vrij 8 jan

Zwemmen lager

 

 

Ma 11 jan

Bosklassen in Durbuy klas 5+6                                Turnen 1+2/3+4                                 

Di 12 jan

Bosklassen in Durbuy klas 5+6

Woe 13 jan

Bosklassen in Durbuy klas 5+6

Don 14 jan

Bosklassen in Durbuy klas 5+6   

Vrij 15 jan

Bosklassen in Durbuy klas 5+6

 

 

Ma 18 jan

Sportnamiddag in Bulskamp voor 1+2+3                                

Di 19 jan

 

Woe 20 jan

 

Don 21 jan

 

Vrij 22 jan

Zwemmen lager

 

 

Ma 25 jan

Turnen 1+2+3/4+5+6                 

Di 26 jan

 

Woe 27 jan

 

Do 28 jan

Casino Koksijde voor klas 4+5+6 ‘Tribunal’   om 13.30 !!!                                   

Vrij 29 jan

Turnen 1+2+3/4+5+6                  

 

Kalender februari 2021

Ma 1 febr

Sportnamiddag in Bulskamp voor 4+5+6                 

Di 2 febr

 

Woe 3 febr

 

Don 4 febr

                                                          

Vrij 5 febr

Zwemmen lager                           

Zat 6 febr

Spaghetti-avond in zaal Caroline

Ma 8 febr

Turnen 1+2+3/4+5+6

Di 9 febr

 

Woe 10 febr

 

Do 11 febr

 

Vrij 12 febr

Turnen 1+2+3/4+5+6                                               Carnaval                  

 

Krokusvakantie

Ma 22 febr

Turnen 1+2+3/4+5+6                 

Di 23 febr

      

Woe 24 febr

 

Don 25 febr

 

Beroepenhuis + Guatemala inleefatelier voor klas 5+6

Vrij 26 febr

Turnen 1+2+3/4+5+6                 

 

 

 

Kalender maart 2021

Ma 1 ma

Sportnamiddag Bulskamp 1+2+3                  

Di 2 ma

 

Woe 3 ma

 

Don 4 ma

 

Vrij 5 ma

Zwemmen lager

 

 

Ma 8 ma

Pedagogische studiedag: vrije dag voor de kinderen

Di 9 ma

 

Woe 10 ma

 

Do 11 ma

 

Vrij 12 ma

Turnen 1+2+3/4+5+6                   

 

 

Ma 15 ma

Sportnamiddag in Bulskamp voor 4+5+6                   

Di 16 ma

Casino Koksijde - kleuters: ‘Frieda Tattarratat’ om 14.00

Woe 17 ma

 

Do 18 ma

 

Vrij 19 ma

Zwemmen lager

 

 

Ma 22 ma

Turnen 1+2+3/4+5+6              

Di 23 ma

 

Woe 24 ma

Estafettenloop Calmeynbos in NM

Do 25 ma

 

Vrij 26 ma

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

 

Ma 29 ma

Sportnamiddag Bulskamp voor 1+2+3            

Di 30 ma

 

Woe 31 ma

 

 

Kalender april 2021

Do 1 apr

 

Vrij 2 apr

Zwemmen lager                                            

 

Paasvakantie

Ma 19 apr

Turnen 1+2 en 5+6          Bosklassen in De Lork voor 3+4         

Di 20 apr

                                           Bosklassen in De Lork voor 3+4         

Woe 21 apr

                                           Bosklassen in De Lork voor 3+4          

Don 22 apr

 

Vrij 23 apr

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

 

Ma 26 apr

Turnen XL 1+2+3/4+5+6            

Di 27 apr

 

Woe 28 apr

 

Do 29 apr

 

Vrij 30 apr

VRIJE DAG !!!

 

Kalender mei 2021

 

 

Ma 3 mei

Turnen 1+2+3/4+5+6   

Individuele en klasfoto’s op school vanaf 8.45                

Di 4 mei

 

Woe 5 mei

 

Don 6 mei

 

Vrij 7 mei

Turnen 1+2+3/4+5+6                   

Zat 8 mei

Vormsel om 17.00

Ma 10 mei

Turnen XL 1+2+3/4+5+6                   

Di 11 mei

 

SWM voor klas 3+4 : 9 -12 u + Buurtverkenning NM

Woe 12 mei

 

Don 13 mei

Hemelvaartsdag

Vrij 14 mei

Brugdag

 

 

Ma 17 mei

Turnen 1+2+3/4+5+6                   

Di 18 mei

 

Woe 19 mei

Pedagogische studiedag: vrije dag voor de kinderen !

Do 20 mei

 

Vrij 21 mei

Turnen 1+2+3/4+5+6                   

 

 

Ma 24 mei

Pinkstermaandag        

Di 25 mei

 

Woe 26 mei

 

Don 27 mei

 

Vrij 28 mei

Zwemmen lager

 

 

Ma 31 mei

Turnen 1+2+3/4+5+6                   

 

Kalender juni 2021

 

Di 1 jun

 

Woe 2 jun

 

Don 3 jun

 

Vrij 4 jun

Turnen 1+2+3/4+5+6

 

 

Ma 7 jun

Turnen  XL 1+2+3/4+5+6

Di 8 jun

                                                                                                 

Woe 9 jun

 

Don 10 jun

Schoolreis voor de kleuters naar Zonnegloed

Vrij 11 jun

Zwemmen lager

 

                                                                                  

Ma 14 jun

Turnen 1+2+3/4+5+6                                         

Di 15 jun

 

Woe 16 jun

 

Don 17 jun

 

Vrij 18 jun

Turnen 1+2+3/4+5+6                                        

 

 

Ma 21 jun

Turnen 1+2+3/4+5+6                         

Di 22 jun

                                                                              

Wo 23 jun

                                                                              

Do 24 jun

                                                                                       

Vrij 25 jun

Schoolreis voor klas 1+2                        Zwemmen 3+4+5+6

 

 

Ma 28 jun

Rapport

Di 29 jun

                                                      

Woe 30 jun